Rólunk

A Berekfürdői Község Települési és Idegenforgalom Fejlesztési Alapítvány 2014 áprilisi hónapjában, "FOGADJ ÖRÖKBE EGY VIRÁGÁGYÁST" pályázatot írt ki.

A pályázatban 54 fő 56 virágágyással vett részt. A résztevevőket egy - egy kis kendővel, 7 fő tanuló kisfiút kulcstartóval ajándékoztunk meg.

Az időjárás viszontagságai miatt, a virágágyásokat még július hónapban lefotóztattuk (A fotókat a galériánkban lehet megtekinteni, 23 virágágyás fotója látható galériánkban).
(Egy virágágyást a Veress Zoltán Általános Iskola 15 fője gondozta, locsolta. A Szent László házból 3 fő 13 ágyás gondozását vállalta).

A pályázat elbírálása 2014 augusztus 29-én megtörtént.

A meghívott és megjelent virágágyás örökbefogadókat egy - egy bonbonnal és egy vacsorával ajándékozták meg az Alapítvány kuratórium tagjai.

A "legszeb település" című műsorban Berekfürdőről az "ECHO" tv-n a település bemutatása megtörtént.

*2014 október 3 - 6 - iga testvérvárosunk Zator meghívására rendezett kiránduláson az Alapítványtól 3 fő vett részt.

*Július  hónapban a berekfürdői buszmegállóhoz az Önkormányzat 2, az Alapítvány 1 virágládát készített és beültette virágokkal.
 Augusztus elején szintén a buszmegálló mellé 1 nagyon szép (fából készült) padot készítettünk.

Az oldal története

Itt add meg a weboldalad történetét és hogy miért hoztad létre. A fontos lépések és közreműködő emberek is érdemelnek egy említést.